Strona główna » Centrum Informacyjne KRN Media

Centrum Informacyjne KRN Media

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby piszące o szeroko pojętym rynku nieruchomości do skorzystania z oferty nowego Centrum Informacyjnego firmy KRN media Sp. z o.o. Wraz z zapisaniem się do naszej bazy otrzymają Państwo:

  • możliwość korzystania z treści zawartych w naszych autorskich publikacjach opracowanych przez ekspertów i specjalistów z branży nieruchomości i budownictwa. Zobacz Regulamin.
  • subskrypcję najnowszych materiałów prasowych (wysyłka e-mail nie częściej niż raz w tygodniu).


Zapisz się i rozpocznij korzystanie z naszych treści

Imię i Nazwisko
E-mail
Piszę w:


Zapraszamy również do współpracy osoby piszące o rynku nieruchomości i budowlanym, które chciałyby publikować swoje teksty w naszych mediach. Kontakt: tel. 12 630 96 30
e-mail: redakcja@krnmedia.pl

Serwis KRN.pl cyklicznie publikuje autorskie branżowe artykuły, raporty i analizy opisujące sytuację na polskim rynku nieruchomości. Publikacje dotyczą głównie trendów oraz tendencji na rynku pierwotnym, wtórnym oraz na rynku wynajmu. Analizy opracowywane są w oparciu o własne obserwacje i źródła danych, jak również dzięki współpracy z partnerami firmy KRN media. W portalu można znaleźć również informacje na temat najnowszych zmian prawnych oraz najświeższe doniesienia ekonomiczno-gospodarcze z kraju i ze świata.


Serwis E-biurowce.pl stanowi kompleksowe źródło informacji na temat rynku biurowego w Polsce. Swoim czytelnikom oferuje aktualne informacje, artykuły i komentarze ekspertów oraz kompleksowe analizy i raporty. Rozbudowana baza inwestycji biurowych pozwala na dotarcie do szczegółowych informacji o planowanych, powstających i istniejących już obiektach komercyjnych.


„KreatorProjekty” to ogólnopolski kwartalnik branżowy dotyczący budownictwa jednorodzinnego oraz gotowych projektów domów, obecny na rynku od 1999 r. Część redakcyjna zawiera artykuły z zakresu budownictwa jednorodzinnego, prezentacje najnowszych technologii budowlanych oraz wiele informacji pomocnych w procesie budowy domu. Treść artykułów zawartych w czasopiśmie umożliwia szybkie przyswojenie wiedzy z branży budowlanej, co z kolei ułatwia podjęcie ważnych decyzji na etapie budowy własnego domu.

Biuletyn KRN.pl

Poznaj największy w Polsce branżowy newsletter rynku nieruchomości.

Wydarzenia

Kolejne wydanie raportu
2016-03-24 16:13
Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie przed chwilą ukazała się kolejna edycja raportu "Polski rynek biurowy 2015", wydawanego przez portal e-biurowce.pl. Zapraszamy do lektury!