Strona główna » Wydarzenia » Rozpoczynamy współpracę z Comperia.pl

Portal KRN.pl rozpoczął współpracę z pierwszą w Polsce porównywarką finansową Comperia. W związku z tym na portalu KRN.pl (pod adresem kredyty.krn.pl) pojawiły się narzędzia do porównywania ofert finansowych, przede wszystkim kredytów hipotecznych.

Rozpoczęcie współpracy z porównywarką Comperia jest kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia naszym użytkownikom kompleksowej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Od tej pory każda osoba poszukująca mieszkania znajdzie na portalu KRN.pl nie tylko tysiące aktualnych ofert, aktualności z rynku nieruchomości, raporty czy porady prawne, ale także narzędzie, które pomoże wybrać najlepszą ofertę kredytu - argumentuje Tomasz Wójcik, manager ds. sprzedaży i rozwoju portalu KRN.pl.

Z programu partnerskiego ComperiaLead korzysta już ponad 1 500 wydawców, wśród nich znajdują się: wyborcza.biz, pb.pl, forbes.pl czy podatki.biz.

 

Biuletyn KRN.pl

Poznaj największy w Polsce branżowy newsletter rynku nieruchomości.

Wydarzenia

Kolejne wydanie raportu
2016-03-24 16:13
Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie przed chwilą ukazała się kolejna edycja raportu "Polski rynek biurowy 2015", wydawanego przez portal e-biurowce.pl. Zapraszamy do lektury!