Strona główna » Wydarzenia » Nowa odsłona portalu e-biurowce.pl

Nowa wersja portalu została zaprojektowana w wersji Responsive Web Design, dzięki czemu mogą czytać ją użytkownicy urządzeń o rożnych rozdzielczościach – od smartfonów po telewizory plazmowe.

Portal w nowej odsłonie prezentuje nową zakładkę – blogi eksperckie, dzięki której każdy użytkownik portalu będzie mógł się zaprezentować i podzielić swoim zdaniem na temat rynku biurowego.

Blogi dopełnione mogą być opiniami ekspertów, które każdy zalogowany użytkownik może dodawać do interesujących go tekstów. Możliwość połączenia wpisów i opinii z profilami na portalach społecznościowych pozwala ekspertom wielu firm budować w sieci swoje portfolio.

Nowa szata oznacza również nowe możliwości promocji na stronie. Atrakcyjne strefy banerowe, wyjątkowe możliwości prezentacji obiektów biurowych i lokali biurowych, rozbudowane prezentacje firm okołobranżowych i wiele innych atrakcyjnych powierzchni pozwalają na skuteczne zaistnienie wśród uczestników rynku biurowego.

E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony wyłącznie rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje i wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym. Tematykę biurową dopełniają prezentacje produktów lub usług oraz artykuły tematyczne firm około branżowych.

Biuletyn KRN.pl

Poznaj największy w Polsce branżowy newsletter rynku nieruchomości.

Wydarzenia

Kolejne wydanie raportu
2016-03-24 16:13
Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie przed chwilą ukazała się kolejna edycja raportu "Polski rynek biurowy 2015", wydawanego przez portal e-biurowce.pl. Zapraszamy do lektury!