Strona główna » Wydarzenia » KRN.pl i NSOFT dla pośredników

Portal KRN.pl we współpracy z firmą NSOFT utworzył kompleksową usługę dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Usługa PIK – POP, iNet i KRN.pl – to innowacyjne rozwiązanie dedykowane pośrednikom, zapewniające pełną obsługę biura nieruchomości w zakresie rozwiązań informatycznych. Pakiet PIK to 3 różne narzędzia niezbędne w codziennej pracy, każdego biura nieruchomości.

Pierwszym elementem pakietu PIK jest program POP – Przegląd Ofert Prywatnych, stworzony przez grupę KRN media. POP jest elektroniczną bazą ofert nieruchomości zamieszczanych przez osoby prywatne, w prasie i internecie. Program zapewnia błyskawiczne dotarcie do potencjalnych klientów, całodobową aktualizację ofert oraz dostęp do ich źródeł. Z jego pomocą agencja nieruchomości w łatwy sposób może zorganizować i usystematyzować proces pozyskiwania ofert. Aplikacja umożliwia również koordynację pracy wielu agentów i komunikacji pomiędzy nimi. Aktualnie program POP jest liderem w tego typu rozwiązaniach na rynku nieruchomości.

Dodatkowo wszyscy użytkownicy programu POP mają dostęp do zamkniętego, elitarnego forum internetowego, które pozwala na nieskrępowaną wymianę wiedzy, opinii, poglądów i doświadczeń wyłącznie praktyków zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Elementem drugim pakietu PIK jest program iNet, autorstwa firmy NSOFT. iNet to intuicyjne w obsłudze narzędzie wspierające pracę biura nieruchomości. Głównym zadaniem systemu jest prowadzenie ewidencji ofert nieruchomości i planowanie pracy biura. Program jest zintegrowany z większością portali internetowych działających na polskim rynku, zapewnia szybki i kompleksowy eksport całej bazy ofert do serwisów ogłoszeniowych. Pośrednicy mają również do dyspozycji terminarz pozwalający zarówno organizować swój czas, jak i zarządzać czasem pracowników. Firma NSOFT posiada duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla biur nieruchomości. W ich ofercie znajduje się m.in. dobrze znany pośrednikom program Locumnet Online.

Ostatnim elementem nowo powstałej usługi PIK jest możliwość prezentacji nieograniczonej liczby ofert biura w portalu KRN.pl. Jest to dopełnienie poprzednich usług, które pozwala na zbudowanie profesjonalnego wizerunku biura oraz skuteczną reklamę nieruchomości. KRN.pl udostępnia poszukującym nieruchomości bazę ponad 800 000 ofert z całego kraju, a użytkownicy serwisu miesięcznie generują 1 200 000 odsłon. Rozbudowana część redakcyjna, zapewniająca merytoryczne wsparcie poszukującym nieruchomości, czyni go doskonałym miejscem reklamy ofert pośredników.

Współpraca portalu KRN.pl oraz NSOFT zaowocowała stworzeniem nowoczesnej usługi, która może przynieść wiele korzyści wszystkim pośrednikom w obrocie nieruchomościami, zarówno obecnym, jak i potencjalnym klientom naszych firm. Na atrakcyjność oferty wpływają przede wszystkim względy finansowe, gwarantujące spore oszczędności przy zakupie pakietu PIK. Dodatkowo należy pamiętać, że to znaczne ułatwienie pracy każdego agenta: od procesu pozyskiwania nowych ofert, poprzez zarządzanie nimi, na publikacji ogłoszeń kończąc – wyjaśnia Tomasz Wójcik Manager portalu KRN.pl.

   

Biuletyn KRN.pl

Poznaj największy w Polsce branżowy newsletter rynku nieruchomości.

Wydarzenia

Kolejne wydanie raportu
2016-03-24 16:13
Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie przed chwilą ukazała się kolejna edycja raportu "Polski rynek biurowy 2015", wydawanego przez portal e-biurowce.pl. Zapraszamy do lektury!