Strona główna » Wydarzenia » Już jest! Jedyny w Polsce taki Poradnik o najmie

„Krakowski Rynek Nieruchomości” przygotował wydawnictwo specjalne „Najem 2014. Poradnik dla wynajmującego i najemcy”, którego publikacja rozpoczęła się od 8 numeru dwutygodnika. Poradnik to kompleksowe źródło informacji na temat ekonomicznych, społecznych i prawnych aspektów najmu, przeznaczone zarówno dla osób dysponujących mieszkaniami do wynajęcia, jak i tych, którzy w ten sposób zaspokajają swoje potrzeby mieszkaniowe. Poradnik zawiera nie tylko wszystkie niezbędne informacje teoretyczne, ale także propozycje rozwiązań problemów, z którymi spotkać może się każdy korzystający z formy najmu, niezależnie od tego czy jest właścicielem wynajmowanego mieszkania czy jego lokatorem.

Poradnik ma formę pięciu zeszytów, które będą dołączane do kolejnych numerów dwutygodnika, począwszy od numeru 8, który ukazał się 2 maja br. Zeszyty podzielone zostały na trzy tematyczne części: Aspekty ekonomiczne i społeczne (dwa zeszyty), Aspekty prawne (dwa zeszyty) oraz Podatki w najmie nieruchomości (jeden zeszyt). Każda z części została wyróżniona innym kolorem. Wszystkie będzie można kompletować w specjalnym segregatorze, który do nabycia będzie w siedzibie redakcji dwutygodnika (Kraków, al. Słowackiego 39) przez cały okres ukazywania się publikacji, czyli od 2 maja do 27 czerwca br. Ponadto będzie dystrybuowany na naszym stoisku podczas targów mieszkaniowych, które odbędą się w dniach 17-18 maja w hali EXPO Kraków oraz 31 maja i 1 czerwca w CT Chemobudowa.

 

Więcej informacji o publikacji: www.najem2014.dwutygodnik.krn.pl

 

Biuletyn KRN.pl

Poznaj największy w Polsce branżowy newsletter rynku nieruchomości.

Wydarzenia

Kolejne wydanie raportu
2016-03-24 16:13
Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie przed chwilą ukazała się kolejna edycja raportu "Polski rynek biurowy 2015", wydawanego przez portal e-biurowce.pl. Zapraszamy do lektury!