Strona główna » Wydarzenia

Wydarzenia w KRN media

« poprzednia   1 2 3 4   następna »
Zakończył się letni konkurs fotograficzny KRN.pl „Moje miasto w obiektywie”. Zwycięzca otrzyma voucher na tygodniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu w Kołobrzegu.
Uruchomiona została nowa wersja portalu KRN.pl. Wprowadzone zmiany objęły modyfikacje układu strony i jej szaty graficznej.
Rozpoczął się konkurs fotograficzny KRN.pl. „Moje miasto w obiektywie”, w którym do wygrania jest tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Kołobrzegu.
W maju dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości” obchodzi osiemnaste urodziny.
2012-02-02 12:01 Jesteśmy na facebooku
Nasze marki pojawiły się na portalu społecznościowym facebook.
Każdy student może wziąć udział w konkursie związanym z rynkiem nieruchomości, a zwycięzca wyjedzie na Międzynarodowe Sympozjum Naukowe do Bratysławy.
2012-01-23 14:21 Studia podyplomowe
WSZiB w Krakowie we współpracy ze spółką KRN media uruchomiła nowe kierunki studiów podyplomowych dla pośredników i zarządców nieruchomościami.
2012-01-05 15:15 Nowa spółka
W strukturze spółki KRN media zaszły zmiany – został wyodrębniony nowy człon – kreoCEN sp. z o.o.
2012-01-02 11:32 Dla Szlachetnej Paczki
Pracownicy KRN media wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka, która od kilku lat w okresie przedświątecznym organizowana jest w całym kraju.

II miejsce biuletynu elektronicznego KRN media sp. z o.o. oraz wyróżnienie za artykuł „Ogród właściwie oświetlony”, to nagrody, które redakcja portalu KRN.pl...
« poprzednia   1 2 3 4   następna »

Biuletyn KRN.pl

Poznaj największy w Polsce branżowy newsletter rynku nieruchomości.

Wydarzenia

Kolejne wydanie raportu
2016-03-24 16:13
Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie przed chwilą ukazała się kolejna edycja raportu "Polski rynek biurowy 2015", wydawanego przez portal e-biurowce.pl. Zapraszamy do lektury!